INSOMNIA U64

Forum sojuszu Insomnia.


#1 2009-03-23 01:50:04

MrocznaOwca

Insomniak

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 8
Punktów :   

Struktura Forum

Heya, nie chciałbym, żebyście to źle odebrali, ale wydaje mi się, że forum mogłoby być lepiej skonstruowane/skonfigurowane. Naturalnie jest to tylko prośba, pomysł zmiany, nie tam żadne żądanie Zatem co mi się nie podoba:

-Status online na forum -nie wiem, czemu ma to służyć, o tym kto jest w sojuszu online, a nie może nas poinformować podgląd sojuszu w OGame, po co mamy wiedzieć o tym na forum? A prawda jest taka, że jak ktoś obcy, potencjalny złomiarz czyhający na naszą flotę wejdzie na forum to od razu widzi, kto siedzi, kto był itd. No właśnie, sam link do forum na stronie sojuszu nie wydaje mi się najlepszym pomysłem. Tak wtrącę, że na u60 obserwacja forów sojuszy i nawet kont na forum głównym to standardowa operacja w moim wykonaniu, przed wyruszeniem na większą akcję. Wydaje mi się, że moglibyśmy się lepiej maskować, trochę paranoi w tym jest, ale może wyjdzie nam na dobre, wszak przezorny zawsze ubezpieczony Zdaję sobie sprawę z tego, że wtedy taki dział jak handel (w stosunku do osób z zewnątrz), może nie mieć żadnego sensu, no ale z tym problemem można sobie poradzić, choćby wyznaczając jedną osobę na "komunikatora handlowego" czy jak tam to ładnie nazwać. Dałoby się na stronce notkę, że w sprawie handlu pisać do Pana X i Pan X wysyłałby wiadomość do sojuszu, bądź -jeszcze lepiej- umieszczał propozycję na forum. Wiem, trochę z tym roboty by było, szczególnie jak EKOwcy rozwiną swe kopalnie na konkret lvl i deu im się nagromadzi w dostatku, no ale lepsze chyba to, niż być widocznym jak na dłoni

Tak mi się wydaje

Offline

 

#2 2009-03-24 18:25:23

OwnEr

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: Struktura Forum

Good Idea tylko potrafisz to zmienic ? :> Ja sie nie znam, moge Ci dac admina.

Offline

 

#3 2009-03-26 17:27:00

MrocznaOwca

Insomniak

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Struktura Forum

Mogę spróbować, znam się co prawda lepiej na phpBB, ale dużej różnicy być z nie może

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.boldandbeautiful.pun.pl www.thepiczers.pun.pl www.ryk.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl